Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Financovanie

Na financovanie bývania sme experti.

Dovoľujeme si tvrdiť, že žiadna iná realitná kancelária nemá tak prepracované poradenstvo pri financovaní bývania. Dokonca k nám svojich klientov občas pošlú iné realitné kancelárie, pretože ich finančnú situáciu nedokážu vyriešiť.

Čím to je? Okrem realitných agentov zamestnávame aj finančných poradcov, ktorí majú dokonalý prehľad o finančných produktoch všetkých desiatich bánk a troch stavebných sporiteľní. Ak potrebujete riešiť financovanie vášho bývania a zájdete do dvoch – troch bánk, v každej vám vyzdvihnú výhody len tej svojej ponuky. V bežnej realitnej kancelárii sa zase vyznajú vo finančnom trhu len v hrubých rysoch.

My zanalyzujeme vašu konkrétnu situáciu a navrhneme vám ideálny úver alebo kombináciu úverov. Tak aby to bolo čo najvýhodnejšie pre vás, nie pre banku. Ba čo viac: pomáhame rozmotávať často krát zamotané situácie pri kúpe a predaji nehnuteľností.

Takéto situácie sú dnes bežné. Chcete predať dom, na ktorý ste si zobrali hypotéku a kúpiť si lacnejší byt. Máte na dom kupcu, ktorý si však tiež potrebuje požičať a založiť vašu nehnuteľnosť, aby mu banka poskytla úver. Požaduje od vás, aby ste ťarchu z vášho domu čím skôr preniesli na inú nehnuteľnosť. A vy ju potrebujete preniesť na byt, ktorý už máte vyhliadnutý.

Dajú sa riešiť takéto zložité reťazce kupujúcich a predávajúcich, ktorí sú od seba navzájom závislí? Dajú, ak sa poradíte s odborníkmi                na financovanie bývania. My v takýchto situáciách pozývame všetkých zúčastnených za jeden rokovací stôl a navrhujeme im spoločné riešenie. Všeličo sa dá rozuzliť, napríklad kombináciou hypotéky a medziúveru zo stavebnej sporiteľne. Musíte však vedieť ako na to, a najmä, v akom poradí krokov treba postupovať a na aké detaily si treba dávať pozor. Ak už podpíšete úverovú alebo kúpno – predajnú zmluvu a zložíte               za nehnuteľnosť bez toho, aby ste sa s nami poradili, na riešenie už môže byť neskoro.

Preto sa s vašim problémom pri financovaní bývania neváhajte na nás obrátiť. Pôsobíme v oblasti finančného poradenstva už takmer 20 rokov. Pridajte sa aj vy k stovkám spokojných klientov a nechajte si vypracovať návrh na riešenie vašej životnej situácie.