Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Názory našich klientov

 

Dobrý deň,
 
chceli by sme sa poďakovať pani Kubincovej za profesionálny a zároveň ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Vždy poradila, vysvetlila, na čom sme sa dohodli platilo, komunikácia bola tiež výborná. Všetko prebehlo hladko, tak ako malo. Sme nad mieru spokojní. Môžme len odporúčať. Ešte raz ďakujeme.
 
                                                   Rodina Strelcová
 

Dobrý deň,

chcel by som poďakovať p. Kubincovej za vysoko profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, všetko prebehlo rýchlo, presne v stanovených termínoch, s jej aktívnou pomocou pri riešení problémov, ktoré sa v priebehu predaja vyskytli.
Dopredu nás informovala o ďalšom postupe, pri podpisovaní mala všetko dohodnuté a pripravené.
Vrele doporučujem využiť pri kúpe či predaji nehnuteľností JMB Reality a menovite spoluprácu s p. Kubincovou.

                                                     Ing. Dušan Achymský

 

Ďakujem p. Kubincovej za vysoko profesionálny prístup pri kúpe bytu. Keďže som na prehliadky musela isť cez 200 km, oceňujem hlavne časové zosúladenie viacerých prehliadok za jeden deň. Taktiež následná komunikácia pri vybavovaná dokumentov bola nadštandardná.

                                                      Šepeľová

 

Dobrý deň,

chcel by som sa poďakovať p. Kubincovej, ktorá odviedla naozaj veľmi dobrú prácu pri predávaní nášho bytu. Skutočne urobila všetko pre to, aby sa byt predal aj napriek tomu, že bol družstevný. Jej prácu môžem všetkým len odporučiť, pretože sa k predaju bytu postavila skutočne profesionálne a s jej prístupom, snahou a prácou sme boli veľmi spokojní.

                                                        Briak

 

S JMB REALITY  mám len dobrú skúsenosť. Hodnotím 5 z 5-tich  hviezdičiek.

V kontakte som bol s p.Kubincovou, profesionálny prístup, príjemné vystupovanie. Na čom sme sa dohodli, to platilo, termíny boli dodržané.

Prajem realitke veľa spokojných klientov a doporučujem.

                                                          Môcik

 

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za pomoc pri predaji nehnuteľnosti a rovnako aj za pomoc pri prepise energií. Boli sme maximálne spokojní s prístupom, ochotou a samozrejme aj s celkovým výsledkom. Za nás určite 100% vo všetkých smeroch.

                                                         M.Mochnáč

 

Veľmi ústretové jednanie a ochota. Všetko zrozumiteľne vysvetlené. Minimálna návšteva úradov, takmer všetko vybavili za nás. (úrady sme navštívili len vtedy, keď bola nutná naša osobná účasť).

                                                          Droba

 

Dobrý deň p. Bušfyová,

som veľmi rád, že som si pri hľadaní realitnej kancelárie v regióne Hronec na internete vybral vašu kolegyňu p. Kamenskú. Je to odborníčka na realitný predaj a svoj región má dokonale zmapovaný a v neposlednom rade má rada prácu s realitami, čo je v tomto biznise nevyhnutnou súčasťou. Som nadmieru spokojný so spoluprácou s vašou realitnou kanceláriou. Všetky očakávania sa mi naplnili a dokonca to predstihlo aj moje očakávania, keďže sme rodinný dom v Hronci, ktorý je nutné rekonštruovať a má aj technické nedostatky predali v super rýchlom konaní. Teším sa na ďalšie obchody, ktoré budú takto profesionálne s odbornou starostlivosťou a ľudským prístupom úspešne zrealizované.

                                                         S úctou Bc. Martin Nestor

 

Dobrý deň pán Bušfy.

Presťahovaní už sme, vybaľujeme ešte posledné krabice a každým dňom je to lepšie a lepšie. Deťom sa veľmi páči byť celý deň na dvore a nám kávička na terase.

Našu spoluprácu hodnotíme veľmi dobre, či pri predaji bytu, alebo kúpe domu. Je poznať, že sa realitám venujete dlho, máte prehľad a veľmi profesionálne vystupovanie.

Všetko prebiehalo na vysokej úrovni. Pritom sa s Vami veľmi dobre rozpráva aj o úplne obyčajných veciach. Z našej strany, Vám a Vašej firme budeme robiť všade len dobrú reklamu.

Týmto sa Vám chceme ešte raz poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili, hlavne za to, že ste nám asistovali a zachránili od jedného zlého rozhodnutia.

Sme nesmierne radi, že to malo takýto dobrý koniec. Veríme, že sa ešte stretneme.

S pozdravom

                                                      Tibor a Lucia Miklušovci

 

Ďakujem realitným agentkám p. Bušfyovej aj p. Kamenskej z JMB reality za neskutočnú ústretovosť a ochotu pri mojom hľadaní nájmu bytu v Banskej Bystrici. Obidve agentky majú veľmi milý a ľudský prístup, ktorý je čím ďalej tým nenej sa vyskytujúci v dnešnej uponáhľanej a stresovej dobe. A môžem potvrdiť, že sú to ženy, ktoré držia slovo a čokoľvek sme potrebovali pri vybavovaní nájmu ba aj teraz, keď už spokojne bývame, tak to veľmi rýchlo vybavili. Chválim tieto dve agentky, veľmi dobrá staostlivosť o klienta a profesionálny, ale zároveň ľudský prístup. A môžem len doporučiť :)

Sme naozaj veľmi spokojní a ďakujeme ešte raz :)

                                                           Foltániová

 

S pani Katarínou Kubincovou som bola nadmieru spokojná, perfektná a rýchla spolupráca. Svoju prácu vykonáva veľmi dôsledne, samostatne

a s ľudským prístupom. Ďakujem.

                                                             Lucia Rückschlossová

 

Chcela by som Vám poďakovať za rýchly predaj jednoizbového bytu v Harmanci, ochotne a milo ste nám vysvetlila aký bude postup, všetko zariadila

a hlavne ste sa prispôsobila môjmu voľnému času.

Ešte raz ďakujem a v budúcnosti určite budem kontaktovať Vás.

                                                             S pozdravom Durkošová

 

Skvelá komunikácia s klientmi. Vynikajúca dochvíľnosť. Odborné poradenstvo ohľadom úverov a poistenia na jednotku. Vybavenie potrebnej byrokracie bez problémov.

                                                             Filip Kostrec

 

Pri kúpe bytu na Javorníckej ul. v BB prostredníctvom realitnej kancelárie JMB a maklérkou Katarínou Kubincovou sme boli nadmieru spokojní. Vyšla nám v ústrety vo všetkom, bola profesionálka ako sa patrí.

V budúcnosti pri riešení bytovej otázky sa určite na ňu obrátime a budeme ju odporúčať svojim známym.

                                                            Ivona Sanitrová a Richard Gura

 

Super prístup, komunikácia, proste všetko na jednotku. 

Maximálna starostlivosť zo strany makléra - Katky Kubincovej. Vrelo odporúčam každému jednému. 

Ešte raz ďakujem. 

                                                              Peťo Kužma

 

S odvedenou prácou pani realitnej maklérky Ivky Kamenskej som veľmi spokojná. Jej vystupovanie bolo na profesionálnej úrovni. Ďakujem jej za predaj nehnuteľnosti a za pomoc pri vybavovaní potrebných úradných písomností súvisiacich s predajom.

                                                               Eva Ištvánová

 

Dobrý deň,

v závere r. 2017 sme zrealizovali predaj rodinného domu prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie, ktorú zastupovala 

p. Kamenská. Chceme sa Vám, ale hlavne p. Kamenskej poďakovať za odborne prevedený predaj od prvotného kontaktu až po 

úplné ukončenie, vrátane upozornenia na podanie daňového priznania a za vytvorenie príjemnej atmosféry pri všetkých jednaniach.

S pozdravom,

                                                               rodina Gregušová

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať pani Kamenskej, ktorá predala byt po mojich rodičoch za jej nielen profesionálne správanie, ale aj ľudskosť a pochopenie. Želám jej aj Vašej spoločnosti veľa spokojných klientov.

S pozdravom

                                                              Babelová Iveta, Brezno

 

Vážená pani Bušfyová,

dovoľte nám, aby sme sa čo najsrdečnejšie a najúprimnejšie poďakovali pani Kamenskej za jej vysoko profesionálnu prácu pri predaji našej nehnuteľnosti, ochotu a promptnosť v našom najťažšom období, ktorá svojim vystupovaním a skvelou prácou umocnila vysoký kredit Vášho tímu JMB REALITY.

Želáme Vám a Vášmu tímu v ďalšej práci veľa osobných a hlavne pracovných úspechov.

S pozdravom a želaním pekného dňa

                                                              Jana Cabanová a Iveta Babelová

 

Dobrý deň pani Kubincová,

ďakujeme Vám za profesionálny prístup a ochotu pri predaji nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní a prajeme Vám veľa spokojných klientov.

                                                             rodina Balkovská

 

Chceli by sme sa poďakovať za veľmi dobrú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou a tiež za komplexnú starostlivosť o zákazníka v oblasti realitných operácií v osobe pani Kataríny Kubincovej. Aj keď sa pri predaji nášho pôvodného a kúpe nového bytu vyskytlo niekoľko problémov, vždy veľmi ochotne a aktívne hľadala riešenia. Má profesionálny, ale tiež veľmi ľudský prístup, je ústretová a zodpovedná. Určite by sme ju odporučili všetkým, ktorí hľadajú pomoc pri kúpe a predaji nehnuteľností a veciach, ktoré s tým súvisia.

Ešte donedávna medzi ľuďmi prevládal názor: kúpte si to priamo, ušetríte na realitke. My sme po poslednej skúsenosti iného názoru. Zamestnaný človek nemá šancu orientovať sa na realitnom trhu tak profesionálne ako odborník, môže naraziť na nekalé praktiky, prípadne nezodpovedný prístup iných realitných maklérov (tak ako sa to nám stalo predtým ako sme kontaktovali JMB reality). Suma, ktorú sme za sprostredkovanie zaplatili bola absolútne na mieste v primeranej výške.

Ešte raz ďakujeme veľmi pekne.

                                                                  rodina Kaščáková

 

Pani Kubincová,

veľmi pekne ďakujeme za vybavenie hypotéky na náš bytík. Veľmi sme boli spokojní a ak by sme v budúcnu niečo riešili, určite sa Vám ozveme. Vrelo odporúčam túto úžasnú a šikovnú pani.

                                                                   Stacy Jurkovičová