Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Názory našich klientov

 

Dobrý deň pán Bušfy.

Presťahovaní už sme, vybaľujeme ešte posledné krabice a každým dňom je to lepšie a lepšie. Deťom sa veľmi páči byť celý deň na dvore a nám kávička na terase.

Našu spoluprácu hodnotíme veľmi dobre, či pri predaji bytu, alebo kúpe domu. Je poznať, že sa realitám venujete dlho, máte prehľad a veľmi profesionálne vystupovanie.

Všetko prebiehalo na vysokej úrovni. Pritom sa s Vami veľmi dobre rozpráva aj o úplne obyčajných veciach. Z našej strany, Vám a Vašej firme budeme robiť všade len dobrú reklamu.

Týmto sa Vám chceme ešte raz poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili, hlavne za to, že ste nám asistovali a zachránili od jedného zlého rozhodnutia.

Sme nesmierne radi, že to malo takýto dobrý koniec. Veríme, že sa ešte stretneme.

S pozdravom

                                                      Tibor a Lucia Miklušovci

 

Ďakujem realitným agentkám p. Bušfyovej aj p. Kamenskej z JMB reality za neskutočnú ústretovosť a ochotu pri mojom hľadaní nájmu bytu v Banskej Bystrici. Obidve agentky majú veľmi milý a ľudský prístup, ktorý je čím ďalej tým nenej sa vyskytujúci v dnešnej uponáhľanej a stresovej dobe. A môžem potvrdiť, že sú to ženy, ktoré držia slovo a čokoľvek sme potrebovali pri vybavovaní nájmu ba aj teraz, keď už spokojne bývame, tak to veľmi rýchlo vybavili. Chválim tieto dve agentky, veľmi dobrá staostlivosť o klienta a profesionálny, ale zároveň ľudský prístup. A môžem len doporučiť :)

Sme naozaj veľmi spokojní a ďakujeme ešte raz :)

                                                           Foltániová

 

S pani Katarínou Kubincovou som bola nadmieru spokojná, perfektná a rýchla spolupráca. Svoju prácu vykonáva veľmi dôsledne, samostatne

a s ľudským prístupom. Ďakujem.

                                                             Lucia Rückschlossová

 

Chcela by som Vám poďakovať za rýchly predaj jednoizbového bytu v Harmanci, ochotne a milo ste nám vysvetlila aký bude postup, všetko zariadila

a hlavne ste sa prispôsobila môjmu voľnému času.

Ešte raz ďakujem a v budúcnosti určite budem kontaktovať Vás.

                                                             S pozdravom Durkošová

 

Skvelá komunikácia s klientmi. Vynikajúca dochvíľnosť. Odborné poradenstvo ohľadom úverov a poistenia na jednotku. Vybavenie potrebnej byrokracie bez problémov.

                                                             Filip Kostrec

 

Pri kúpe bytu na Javorníckej ul. v BB prostredníctvom realitnej kancelárie JMB a maklérkou Katarínou Kubincovou sme boli nadmieru spokojní. Vyšla nám v ústrety vo všetkom, bola profesionálka ako sa patrí.

V budúcnosti pri riešení bytovej otázky sa určite na ňu obrátime a budeme ju odporúčať svojim známym.

                                                            Ivona Sanitrová a Richard Gura

 

Super prístup, komunikácia, proste všetko na jednotku. 

Maximálna starostlivosť zo strany makléra - Katky Kubincovej. Vrelo odporúčam každému jednému. 

Ešte raz ďakujem. 

                                                              Peťo Kužma

 

S odvedenou prácou pani realitnej maklérky Ivky Kamenskej som veľmi spokojná. Jej vystupovanie bolo na profesionálnej úrovni. Ďakujem jej za predaj nehnuteľnosti a za pomoc pri vybavovaní potrebných úradných písomností súvisiacich s predajom.

                                                               Eva Ištvánová

 

Dobrý deň,

v závere r. 2017 sme zrealizovali predaj rodinného domu prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie, ktorú zastupovala 

p. Kamenská. Chceme sa Vám, ale hlavne p. Kamenskej poďakovať za odborne prevedený predaj od prvotného kontaktu až po 

úplné ukončenie, vrátane upozornenia na podanie daňového priznania a za vytvorenie príjemnej atmosféry pri všetkých jednaniach.

S pozdravom,

                                                               rodina Gregušová

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať pani Kamenskej, ktorá predala byt po mojich rodičoch za jej nielen profesionálne správanie, ale aj ľudskosť a pochopenie. Želám jej aj Vašej spoločnosti veľa spokojných klientov.

S pozdravom

                                                              Babelová Iveta, Brezno

 

Vážená pani Bušfyová,

dovoľte nám, aby sme sa čo najsrdečnejšie a najúprimnejšie poďakovali pani Kamenskej za jej vysoko profesionálnu prácu pri predaji našej nehnuteľnosti, ochotu a promptnosť v našom najťažšom období, ktorá svojim vystupovaním a skvelou prácou umocnila vysoký kredit Vášho tímu JMB REALITY.

Želáme Vám a Vášmu tímu v ďalšej práci veľa osobných a hlavne pracovných úspechov.

S pozdravom a želaním pekného dňa

                                                              Jana Cabanová a Iveta Babelová

 

Dobrý deň pani Kubincová,

ďakujeme Vám za profesionálny prístup a ochotu pri predaji nášho bytu. Boli sme veľmi spokojní a prajeme Vám veľa spokojných klientov.

                                                             rodina Balkovská

 

Chceli by sme sa poďakovať za veľmi dobrú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou a tiež za komplexnú starostlivosť o zákazníka v oblasti realitných operácií v osobe pani Kataríny Kubincovej. Aj keď sa pri predaji nášho pôvodného a kúpe nového bytu vyskytlo niekoľko problémov, vždy veľmi ochotne a aktívne hľadala riešenia. Má profesionálny, ale tiež veľmi ľudský prístup, je ústretová a zodpovedná. Určite by sme ju odporučili všetkým, ktorí hľadajú pomoc pri kúpe a predaji nehnuteľností a veciach, ktoré s tým súvisia.

Ešte donedávna medzi ľuďmi prevládal názor: kúpte si to priamo, ušetríte na realitke. My sme po poslednej skúsenosti iného názoru. Zamestnaný človek nemá šancu orientovať sa na realitnom trhu tak profesionálne ako odborník, môže naraziť na nekalé praktiky, prípadne nezodpovedný prístup iných realitných maklérov (tak ako sa to nám stalo predtým ako sme kontaktovali JMB reality). Suma, ktorú sme za sprostredkovanie zaplatili bola absolútne na mieste v primeranej výške.

Ešte raz ďakujeme veľmi pekne.

                                                                  rodina Kaščáková

 

Pani Kubincová,

veľmi pekne ďakujeme za vybavenie hypotéky na náš bytík. Veľmi sme boli spokojní a ak by sme v budúcnu niečo riešili, určite sa Vám ozveme. Vrelo odporúčam túto úžasnú a šikovnú pani.

                                                                   Stacy Jurkovičová