Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Novostavba RD v lokalite Svederník-Lipová Alej

Cena:
255 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Obec:Svederník
Ulica:
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:3
Úžitková plocha:80 m2
Plocha pozemku:513 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie: Vonk. park. miesto
 
ID inzerátu:2030

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu vhodnú pre 3-4 člennú rodinu. Jedná sa o overený projekt s troma samostatnými izbami a prepojenou obývačkou s kuchyňou, dvoma WC, kúpeľňou, technickou miestnosťou, predsieňou a terasou. Úžitková plocha domu je 80 m2, zastavaná plocha 96 m2 na pozemku o výmere 513 m2. Predpokladané a klientmi overené mesačné náklady na energie 70 €.
Exteriér zohľadňuje optimálne osadenie stavby na pozemku v súvislosti s orientáciou svetových strán a zároveň maximalizuje veľkosť záhrady. Za domom sa nachádza veľká terasa 26,5m2. Osadenie stavby poskytuje možnosť parkovania 2 áut vedľa seba. Plocha parkoviska 55,8 m2.
Konštrukčne je stavba zameraná na svetelnosť, veľmi nízke prevádzkové náklady a minimalizáciu tepelných strát. Kúrenie je elektrické-podlahové s nezávislým ovládaním v každej miestnosti digitálnym termostatom. Kvalitu vzduchu, vetranie zabezpečuje rekuperácia.
Medzi dodatočné technické vylepšenia v rámci ceny patrí pochôdzna povala 20 m2 s úložným priestorom, inštalácia alarmu so vzdialeným ovládaním + prepojenie na elektrickú dvojkrídlovú bránu, domový video-vrátnik, rekuperácia, príprava rozvodov vody na vlastnú studňu, príprava elektroinštalácie na montáž fotovoltaiky, príprava na inštaláciu kamier, príprava prestupu na jednoduchú montáž komínu a následne krbu/kachlí.
Bungalov sa predáva na kľúč. Interiér bude komplet zariadený - sanita, podlahy, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky a vstavaných skríň. Exteriér zrovnaný, upravený, parkovacie miesto, hliníková dvojkrídlová elektricky ovládaná brána. Oplotenie pozemku zo všetkých strán. Spevnené plochy spolu 125,8 m2. Parkovisko 55,8 m2, terasa 26,5 m2, chodníky 45,5 m2. Aktuálne sa čaká už iba na dodávku hliníkovej brány a interiérových dverí. Definitívne ukončenie podľa termínov od dodávateľov predpokladáme 5/2022.
Energetický certifikát: A1
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2030
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Marta Bušfyová.
Kontakt: 0903 246 649

Maklér:

makler
Maklér:Marta Bušfyová
Telefón:0903 246 649
E-mail:busfyova-ZVNC-jmb-reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.